Jednostka

FIA-1
Zakład Analizy Instrumentalnej / Department of Instrumental Analysis

Kierownik: prof.dr hab n. med. Krystyna Trzepietowska-Stępień Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

41-200 Sosnowiec, ul. Jedności 8
tel: 32 364 1290 (Sekretariat)
analizainstrumentalna.sum.edu.pl

Kierownik jednostki:

• Prof. dr hab. n. med. Krystyna Trzepietowska-Stępień

Pracownicy jednostki:

• dr hab. n. med. Anna Dzierżęga-Lęcznar - adiunkt
  • dr n. farm. Sławomir Kurkiewicz - adiunkt
  • dr n. med. Irena Tam - adiunkt
  • dr n. med. Łukasz Marek - asystent
  • mgr Natalia Krajewska - starszy technik
  • mgr Emilia Wojdas – starszy technik