Jednostka

FFA
Katedra i Zakład Farmakognozji i Fitochemii / Department of Pharmacognosy and Phytochemistry

Kierownik: dr hab. n. farm. Ilona Kaczmarczyk-Sedlak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

41-200 Sosnowiec, ul. Jagiellońska 4
tel. sekretariat 32/3641520; 1522, 1525

Kierownik jednostki: dr hab. n. farm. Ilona Kaczmarczyk-Sedlak

Pracownicy jednostki:

• dr n. farm. Maria Zych – adiunkt
  • dr n. fiz. Ewa Ozimina-Kamińska – adiunkt
  • dr n. med. Sławomir Dudek – asystent
  • mgr Weronika Wojnar – wykładowca
  • mgr Anna Bońka – prac. naukowo-techniczny
  • mgr Aleksandra Bijak – prac. naukowo-techniczny

Działalność dydaktyczna:

Katedra i Zakład Farmakognozji i Fitochemii realizuje zajęcia programowe z przedmiotu: