Jednostka

FCA
Katedra Chemii Ogólnej i Analitycznej
Department of Gerneral and Analytical Chemistry

Kierownik: prof. dr hab. n. chem. Alina Pyka - Pająk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

41-200 Sosnowiec, ul. Jagiellońska 4
tel. od 3641560 do 3641571

Skład osobowy:

Profesorowie:

Kierownik Katedry: Prof. dr hab. n. chem. Alina Pyka - Pająk

Prof. dr hab. n. med. Andrzej Sobczak

Adiunkci:
dr hab. n. farm. Wojciech Baran
dr Ewa Adamek
dr Katarzyna Bober
dr hab. n. farm. Małgorzata Dołowy
dr Grażyna Janikowska