W dniu 17 marca 2017 r. na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach  odbyła się uroczysta Promocja Doktorska, na której wręczono 24 dyplomy doktora nauk medycznych i doktora nauk farmaceutycznych.

Uroczystość promowania na stopień doktora habilitowanego i doktora nauk medycznych i farmaceutycznych otworzyła Dziekan Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej, Pani prof. dr hab. n. med. Krystyna Olczyk.

Następnie wystąpił Prorektor ds. Kształcenia podyplomowego i ustawicznego, Pan Prof. dr  hab. n. farm. Stanisław Boryczka.

List gratulacyjny Dziekana Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny  wręczono 5 doktorantom za wyróżnione rozprawy doktorskie.

Stopień naukowy doktora habilitowanego otrzymali:

•          dr hab. n. med. Anna Balcerzyk
  •          dr hab. n. farm. Małgorzata Jeleń