Nabór SD

W Wydziale Zdrowia Publicznego w Bytomiu,
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach,
w roku akademickim 2017/2018 prowadzone będą studia doktoranckie
stacjonarne w języku polskim oraz niestacjonarne w języku angielskim,
w obszarze nauk o zdrowiu i nauk medycznych, w dyscyplinie medycyna.

Proces rekrutacji rozpoczyna się
od dnia 29 maja i potrwa do 15 września 2017 roku.

Zapraszamy serdecznie !!!

Logo SUM

10 maja br. odbyło się spotkanie Regionalnej Konferencji Rektorów Uczelni Akademickich (RKRUA), której przewodniczy prof. dr hab. Przemysław Jałowiecki Rektor, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach z Panem Wicepremierem Jarosławem Gowinem, Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Spotkanie to miało miejsce w Rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Uwaga

Uprzejmie przypominam, że zgodnie z decyzją JM Rektora  dzień 02 maja 2017 r. jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Benefit

OGŁOSZENIE

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych informuje osoby, które zakupiły karnety sportowe Benefit Systems S.A., że dostępna jest oferta MultiSport na Lato 2017, która oferuje dodatkowe usługi w ramach posiadanej aktywnej karty MultiSport.

Logo SUM

Uprzejmie przypominam, że zgodnie z decyzją JM Rektora  dzień 14 kwietnia 2017 r. jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach