Uwaga

Uprzejmie przypominam, że zgodnie z Zarządzeniem Nr 15/2017 z dnia 24 stycznia 2017 r. Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach dzień 10 listopada 2017 r. jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Uwaga

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Nr 60/2017 z dnia 12 maja 2017 r. z późn. zm. Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w  Katowicach w sprawie: organizacji roku akademickiego 2017/2018 w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach dzień 10 listopada 2017 r. został ustanowiony dniem rektorskim wolnym od zajęć dydaktycznych dla studentów wszystkich kierunków studiów.

Uwaga

Uprzejmie przypominam, że zgodnie  z decyzją JM Rektora  dzień 31 października 2017 r. jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Uprzejmie informujemy, że:

Nabór SD

W Wydziale Zdrowia Publicznego w Bytomiu,
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach,
w roku akademickim 2017/2018 prowadzone będą studia doktoranckie
stacjonarne w języku polskim oraz niestacjonarne w języku angielskim,
w obszarze nauk o zdrowiu i nauk medycznych, w dyscyplinie medycyna.

Proces rekrutacji rozpoczyna się
od dnia 29 maja i potrwa do 15 września 2017 roku.

Zapraszamy serdecznie !!!