Urząd Miasta Łodzi wraz z Politechniką Łódzką oraz Uniwersytetem Łódzkim organizują X jubileuszową edycję Konkursu "Młodzi w Łodzi - Mam Pomysł na Startup".

Założeniem tegorocznej edycji Konkursu jest umożliwienie najlepiej zapowiadającym się zespołom przedstawienie swoich projektów doświadczonym i uznanym w środowisku przedsiębiorcom, ekspertom z obszaru inwestycji wysokiego ryzyka oraz specjalistom z zakresu transferu technologii. Kluczowym elementem konkursu jest możliwość pracy z mentorami, dostęp do know-how, szansa na dopracowanie modelu biznesowego oraz rozwój pomysłu. Inicjatywę wspiera 50 podmiotów, a wśród nich łódzkie uczelnie, a także działający na rynku przedsiębiorcy, oraz instytucje okołobiznesowe.

Konkurs kierowany jest do niedoświadczonych biznesowo nowo otworzonych przedsiębiorstw z całego kraju. Uczestnicy Konkursu będą mieli zapewniony: mentoring, szkolenia, networking, promocję oraz możliwość zaprezentowania swojego projektu przed inwestorami.

Termin zgłoszenia upływa 22 kwietnia br.
Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie konkursowej www.startupy.lodz.pl

Nagrodami w konkursie są:
- Nagrody pieniężne - łączna pula nagród finansowych wynosi 85 000 PLN
- Nagrody rzeczowe oraz usługi świadczone na rzecz  firmy.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są pod numerem telefonu 42 638 59 31 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

[Przesłano przez: Kinga Łosiak - Lisowska]

SUM © 2016-2018