Fundacja Promovendi zaprasza do udziału w „Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej dla Doktorantów”, która odbędzie się w dniu 10 marca 2018 r. w Łodzi i pomimo, ze kierowana jest do doktorantów, zapraszamy również studentów I i II stopnia studiów, a także osoby, które uzyskały stopień doktora w ostatnich 3 lat.

Zagadnienia tematyczne Konferencji podzielone są na trzy panele i obejmują:

• Panel: NATURALni 2018 (nauki biologiczne, przyrodnicze, o Ziemi)
  • Panel: Nauka Ściśle Tajna (nauki ścisłe, techniczne, wojskowe)
  • Panel: Współczesne Problemy Społeczeństwa (społeczne, humanistyczne, ekonomiczne, prawne)
  • Uczestnictwo w konferencji to doskonała okazja do zaprezentowania wyników swoich prac naukowo-badawczych oraz cennej dla naukowców dyskusji i wymiany myśli pozwalającej na rozwiązanie napotkanych podczas pracy problemów.

Podczas konferencji będziecie mieli Państwo możliwość wygłoszenia prezentacji lub przedstawienia plakatu na tematy prowadzonych przez Państwa badań w zakresie wymienionych wcześniej zagadnień. Wszystkie nadesłane streszczenia zostaną umieszczone w Książce Abstraktów z nadanym numerem ISBN. Przewidzieliśmy również możliwość opublikowania pracy w Książce Artykułów konferencyjnych z nadanym numerem ISBN.

Każdy z uczestników konferencji otrzyma certyfikat uczestnictwa potwierdzający wygłoszenie prezentacji lub przedstawienie posteru. Podczas konferencji zostanie wybrana najlepsza prezentacja i najlepszy poster a ich autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do rejestracji !!!

Rejestracja do 31 stycznia 2018 r. za pośrednictwem FORMULARZA REJESTRACYJNEGO

Opłata konferencyjna od 199 zł (w cenie: materiały konferencyjne, obiad oraz poczęstunek podczas przerw w obradach).

Ważne terminy:

Nadsyłanie abstraktów wystąpień - do 9 lutego 2018 r. (za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej dla Doktorantów

Nadsyłanie artykułów konferencyjnych - do 9 lutego 2018 r.

Termin uiszczenia opłaty konferencyjnej - do 9 lutego 2018 r.

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji na stronie internetowej Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej dla Doktorantów oraz FB Fundacji Promovendi.

[Przesłano przez: Marzena Góra]

SUM © 2016-2018