Uprzejmie informujemy, iż został ogłoszony Konkurs w ramach 5 Biennale Fotograficznego Uniwersytetu Śląskiego pod hasłem przewodnim „Nauka – idea w praktyce”, realizowany w ramach projektu „Nauka w obiektywie”.

Adresaci konkursu: pracownicy i studenci uczelni oraz instytucji naukowych, którzy biorą lub brali udział w badaniach lub projektach naukowych.

Projekty badawcze: bieżące lub zakończone projekty naukowe/badawcze z dowolnej dziedziny nauki lub sztuki związane z tematem przewodnim 5. Konkursu, a także wszystkie inne projekty badawcze.
Rodzaj fotografii: fotografia dokumentacyjna lub towarzysząca badaniom i realizowanym projektom.
Informacje na temat konkursu znajdują się na stronie www:http://naukawobiektywie.us.edu.pl

[Przesłano przez: Klaudia Nowicka]