POZWÓL SIĘ DOCENIĆ!

Jesteś studentem i nie ukończyłeś 28 roku życia? Masz pasje, jesteś pracowity i spełniasz się nie tylko w murach swojej uczelni? Ciebie właśnie szukamy!

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach organizuje konkurs „Studencki Nobel”, gdzie zostanie wyłoniony najlepszy student w województwie śląskim, a w kolejnych etapach także w Polsce. Możesz być nim właśnie Ty! Wystarczy, że uzyskałeś za wszystkie zamknięte semestry do tej pory średnią minimum 70% maksymalnej oceny możliwej do uzyskania na uczelni a na dodatek jesteś specjalistą w jednej z tychże branż:

• nauki rolniczo-przyrodnicze
  • nauki ścisłe
  • nauki inżynieryjne i techniczne
  • nauki medyczne i nauki o zdrowiu
  • nauki prawnicze
  • nauki ekonomiczne
  • nauki społeczne
  • nauki humanistyczne
  • sport
  • Jeśli tak jest, to nie zwlekaj i zgłoś się. Jest to konkurs osiągnięć, więc wystarczy wypełnić formularz do 31 marca 2014 roku, który znajduje się na stronie www.studenckinobel.pl. Pochwal się swoimi dokonaniami i zgarnij nagrody! Już 15 maja 2014 roku w Bibliotece Śląskiej poznamy laureatów z naszego województwa.

Więcej informacji na stronie www.studenckinobel.pl.

[Przesłano przez: Oskar Bożek]