Dział ds. Programów Międzynarodowych SUM zaprasza na spotkanie dotyczące Programu Stypendialnego pn. „Dla Kobiet i Nauki we współpracy między L’Oréal Polska, Polskim Komitetem ds. UNESCO oraz Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego”.

Szkolenie odbędzie się 25.03.2014 r. w godzinach 13:00 – 15:00 w Sali nr 113 w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ul. Medyków 8b, Katowice.

Podczas spotkania prelegentami będą p. Maria Majdrowicz – Dyrektor Programu Stypendialnego L’Oréal Polska oraz prof. Katarzyna Lisowska – laureatka stypendium w roku 2004.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dn. 24.03.2014 r. do godziny 10:00 na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem pod nr 32 208 35 77.

[Przesłano przez: Sabina Wejner]

POBIERZ PLIKI: