Uprzejmie informujemy, iż Koordynatorzy Dyscyplin Narodowego Centrum Nauki, ogłosili następujące konkursy:

• OPUS 7 – na projekty badawcze, w tym finansowanie zakupu lub wytworzenia aparatury naukowo-badawczej niezbędnej do realizacji tych projektów;
  • PRELUDIUM 7 – na projekty badawcze, realizowane przez osoby rozpoczynające karierę naukową nieposiadające stopnia naukowego doktora;
  • SONATA 7 – na projekty badawcze, realizowane przez osoby rozpoczynające karierę naukową posiadające stopień naukowy doktora.
  • Termin składania wniosków o finansowanie projektów upływa 17 czerwca 2014 r.

Obsługę administracyjną ww. konkursów prowadzi Dział ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej SUM, tel. 032-208-3644, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Pracownicy Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach zainteresowani składaniem wniosków na realizację projektów finansowanych ze środków krajowych lub zagranicznych zobowiązani są do zachowania procedury określonej w Zarządzeniu Nr 86/2013 z dnia 08.07.2013 r. Rektora SUM w sprawie: wprowadzenia "Regulaminu przygotowywania wniosków i realizacji projektów finansowanych lub współfinansowanych ze środków krajowych lub zagranicznych niepodlegających zwrotowi", zgodnie z którą istnieje konieczność przedłożenia do SUM „Zgłoszenia projektu" według wzoru stanowiącego Załącznik Nr 1 do ww. Regulaminu.

[Przesłano przez: Aleksandra Dąbrowska]