Śląski Uniwersytet Medyczny zaprasza do udziału w II Zawodach Symulacyjnych „SUM WARS” 2014.

Zawody Symulacyjne to rywalizacja pomiędzy grupami studentów w symulowanych scenariuszach klinicznych. Zawodnicy zmierzą się w konkurencjach, które będą oceniane przez jurorów. Pacjentami staną się nowoczesne symulatory medyczne. Eksperci ocenią zarówno podejście do „pacjenta”, trafność podejmowanych decyzji, jak i współpracę pomiędzy członkami rywalizujących zespołów.

W zawodach mogą brać udział zespoły złożone z czterech studentów SUM, w tym co najmniej jednego studenta kierunku lekarskiego i jednego z kierunku pielęgniarstwo lub ratownictwo medyczne.

Zgłoszenia do SUM WARS 2014 należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do końca marca. W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, wydział i e-mail.

Eliminacje, w zależności od liczby zgłoszeń, będą odbywać się w dniach 7-11 kwietnia 2014 r. w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej SUM przy ul. Medyków 8b.

Finał: 15 maja 2014 r. w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej SUM przy ul. Medyków 8b.

Zwycięzcy zostaną zgłoszeni do odbywających się w trakcie 20. Kongresu SESAM w Poznaniu europejskich Gier Symulacyjnych, w związku z tym wskazana jest znajomość języka angielskiego przez członków zespołów.

Szczegóły w regulaminie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!