Dyplom

19 października 2017 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbyła się Gala Sportu Akademickiego 2017 podczas której podsumowano osiągnięcia minionego sezonu i zainaugurowano nowy.

Suma  wysokich  wyników  sportowych  wszystkich  zawodników  AZS  SUM spowodowała, że Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach zajął drugie  miejsce w klasyfikacji w typie „uczelnie medyczne” Akademickich Mistrzostw Polski w sezonie 2016/2017.

Pamiątkowy dyplom i statuetkę odebrał Prorektor ds. Kształcenia Podyplomowego i Ustawicznego SUM prof. dr hab. n. farm. Stanisław Boryczka oraz Prezes Klubu Uczelnianego AZS SUM w Katowicach Marek Milewski i przedstawicielka AZS Marta Milewska.

Gratulujemy!

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]