8 listopada 2017 r. na terenie kampusu Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, przy ul. Jedności 8 w Sosnowcu, planowana jest I Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa pt.: „6 - Miesięczne Praktyki Zawodowe – Wiedza i Umiejętności Praktyczne”.

Będzie to pierwsza w Polsce konferencja dotycząca wytycznych planowania oraz organizacji 6-miesięcznych praktyk zawodowych. Dynamiczny postęp, jaki dokonuje się w dziedzinie nauk farmaceutycznych oraz związanej z nim praktycznej nauki zawodu farmaceuty, wymaga ścisłej kooperacji Środowiska Uniwersyteckiego oraz Aptekarskiego.

Nadchodząca konferencja będzie sposobnością do podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz okazją do rozwoju współpracy nauczycieli akademickich oraz farmaceutów praktyków - z myślą o dobru pacjenta i profesjonalnej realizacji powinności zawodowej.

Organizatorzy: Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu, Śląska Izba Aptekarska w Katowicach oraz Polskie Towarzystwo Farmaceutyczne Oddział Katowice.

Adres strony: http://farm-staz.sum.edu.pl/

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wcześniejsza rejestracja.

Z powodu wyczerpania miejsc rejestracja na kurs i warsztaty została zakończona.

[Przesłano przez: Przemysław Jędrusik]