Polski Komitet Paraolimpijski ogłasza nabór do projektu "Nadzieje Sportu Akademickiego". Projekt skierowany jest do niepełnosprawnych studentów.
Poniżej przedstawiamy warunki uczestnictwa.

ORGANIZATOR: Polski Komitet Paraolimpijski.
MIEJSCE: Ośrodek WIELSPIN w Wągrowcu, Ośrodek Przygotowań Paraolimpijskich w Wiśle.
TERMIN: 15-25.10.2017 (Wągrowiec) lub 5-15.11.2017 (Wisła).

Przyjazd: między godz. 18.00 a 19.00, wyjazd do godz. 12.00

Obóz będzie miał charakter sportowo-rehabilitacyjny (boccia, pływanie, crossfit itp.).

PKPAR zapewnia:
- noclegi: w hotelu/domkach przystosowanych na potrzeby ON – pokoje 2, 3 osobowe,
- wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja),
- ubezpieczenie.

We własnym zakresie:
- dojazd na miejsce obozu i powrót (częściowy zwrot kosztów dojazdu),
- odzież sportowa, strój na basen.

Do udziału w obozie kwalifikuje aktualne orzeczenie o niepełnosprawności i aktualna legitymacja studencka (kopię należy przekazać organizatorowi na miejscu w pierwszym dniu obozu).

Liczba miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

UWAGA: Zgłoszenia należy składać tylko i wyłącznie na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 606913809 - dr Piotr Urbański.

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]