Zmarł   dr hab. n. hum. Lesław Niebrój

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 26 września 2017 r. w wieku 51 lat zmarł

dr hab. n. hum. Lesław Niebrój

Prodziekan ds. Studenckich Wydziału Zdrowia Publicznego w Bytomiu
Kierownik Zakładu Etyki i Deontologii Medycznej,
w kadencji 2012-2016 Prodziekan ds. Szkolenia Podyplomowego
Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach,

Członek Wydziałowej Komisji ds. Oceny Nauczycieli Akademickich,
Członek Uczelnianego i Wydziałowego Zespołu ds. Jakości Kształcenia
w latach 2001-2016 Kierownik Katedry Filozofii i Nauk Humanistycznych
oraz Zakładu Filozofii Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach,

odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi,
kilkakrotnie uhonorowany nagrodami Rektora
za działalność naukową i dydaktyczną.

Żegnamy wybitnego filozofa, bioetyka,
szlachetnego i prawego Człowieka,
szanowanego i cenionego przez współpracowników
i młodzież nauczyciela akademickiego.

Wyrazy głębokiego współczucia

Żonie i Bliskim

składają:

Rektor, Senat i Społeczność Akademicka
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w piątek 29 września 2017 r. o godz. 11.00 w Kościele parafialnym Św. Urbana Papieża i Męczennika w Mikołowie - Kamionce, przy ul. J. Porazińskiej 12 po czym odbędzie się ceremonia pogrzebowa na cmentarzu komunalnym przy ul. J. Porazińskiej

[Przesłano przez: Amelia Rydel]