logo konferencji

Komitet Organizacyjny zaprasza studentów i doktorantów do  udziału w  konferencji  „Standardy medyczne w praktyce pediatrycznej dla studentów i  młodych lekarzy”, która odbędzie się 21 października 2017 r. w Auli Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Trojdena 2a w Warszawie.

Organizatorzy przygotowali ofertę wykładów, w czasie których wykładowcy podzielą się ze słuchaczami najnowsza wiedzą i standardami postępowania w wielu istotnych sytuacjach klinicznych obejmującymi zagadnienia z zakresu pediatrii i neonatologii, oraz wybór warsztatów, które umożliwią uczestnikom zdobycie cennych umiejętności wykorzystania nabytej wiedzy w praktyce klinicznej.

W wydarzeniu wezmą udział doświadczeni eksperci pracujący w najlepszych polskich ośrodkach pediatrycznych i neonatologicznych, m.in. Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”, a także młodsi współpracownicy, którzy często są już ekspertami w reprezentowanej przez siebie dziedzinie.

Elektroniczny formularz rejestracji, jak również więcej informacji o Konferencji dostępne  są na stronie internetowej: www.standardywpediatrii.pl

[Przesłano przez: Alicja Gawron]