28 lutego 2014 r. w auli Kampusu Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu odbyła się uroczysta promocja doktorska.

Uchwałą Rady Wydziału przyznano pięć stopni doktora habilitowanego oraz trzydzieści dwa stopnie doktora. Uroczystość uświetnili swoją obecnością JM Rektor Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach prof. Przemysław Jałowiecki oraz Prorektor ds. Szkolenia Podyplomowego prof. Krystyna Olczyk.

Tytuł doktora habilitowanego otrzymali:

• dr hab.n.med. Katarzyna Komosińska-Vassev
  • dr hab.n.farm. Ewa Chodurek