Nagrodzone

W dniach 20-22 kwietnia odbyła się Jubileuszowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Nowe wyzwania w fizjoterapii, terapii zajęciowej i kosmetologii” z okazji 15-lecia Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie.

Duży sukces odniosły studentki Studenckiego Koła Naukowego przy Zakładzie Adaptowanej Aktywności Fizycznej i Sportu Wydziału Nauk o Zdrowiu: Ewelina Bartocha, Anna Górecka i Magdalena Szynal. Ich praca: Społeczne postrzeganie zawodu fizjoterapeuty została uznana za najlepszą w sesji studentów i doktorantów. Opiekunem Koła jest dr n. o kult. fiz. Andrzej Knapik.

Gratulujemy!

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]