organizowana przez:

w kampusie Wydziału Farmaceutycznego

z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu
ul. Jedności 8, Sosnowiec

Na Konferencję będą przyjmowane prace studentów:
oryginalne
poglądowe
 z zakresu diagnostyki laboratoryjnej

Koszt uczestnictwa w Konferencji to:
40zł - udział czynny
25zł - udział bierny

Termin zgłaszania prac upływa:
7.05.2017 r.

Regulamin konferencji jest dostępny na stronie:

Zapraszamy do śledzenia naszego fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/Diagnostyczne-Zag%C5%82%C4%99bie-Nauki-1409733615768330/?fref=ts (rejestracja na fanpage)

667-585-628 Krystian Jakubczak

Do zobaczenia w Sosnowcu