Szanowni Państwo,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mamy zaszczyt bardzo serdecznie zaprosić Państwa do udziału w III Konferencji Terapeutów Manualnych pracujących według standardów IFOMPT, która odbędzie się w dniu 1 kwietnia 2017 roku w Auli A3 im. Prof. W. Zahorskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Jest to III Konferencja, ale po raz pierwszy organizowana przez Stowarzyszenie Neurofizjologiczno-Ortopedycznych Terapeutów Manualnych Polska (NOMPT PL) we współpracy z Zakładem Anatomii Katedry Nauk Podstawowych Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Miło nam poinformować, że w tym roku Jego Magnificencja Rektor Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Prof. dr hab. n. med. Przemysław Jałowiecki objął Konferencję Honorowym Patronatem.

Nasza Konferencja będzie forum wymiany myśli, poglądów i doświadczeń fizjoterapeutów i terapeutów manualnych. Przedstawione będą rekomendacje NOMPT oraz praktyczne zagadnienia z zakresu codziennej praktyki fizjoterapeuty i terapeuty manualnego. W programie Konferencji prezentowane będą ciekawe przypadki kliniczne na bazie Clinical Reasoning.

Udział Państwa w III Konferencji Terapeutów Manualnych będzie dla nas wyróżnieniem i zachęcamy Państwa do uczestnictwa w Konferencji.

Życzymy wielu pozytywnych wrażeń naukowych.

dr n. med. Wirginia Likus
Kierownik Zakładu Anatomii Katedry Nauk Podstawowych