22 lutego 2017 r. w Katowicach odbędzie się konferencja, organizowana przez Klinikę Rehabilitacji Psychiatrycznej Katedry Psychiatrii i Psychoterapii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Konferencja będzie miała tytuł „Sekrety Psychiatry Praktyka” i jej mottem jest przekaz mistrzowski i odsłonięcie wypracowanych przez długie lata sposobów leczenia chorób psychicznych dla psychiatrów, chcących skorzystać z doświadczenia swoich mistrzów.

Na konferencji omówione będą trzy obszary w psychiatrii:

• psychiatria dorosłych,
  • psychiatria dzieci i młodzieży
  • psychiatria konsultacyjna.

W ramach konferencji odbędzie się również burza mózgów – forum dyskusyjne z zadawaniem pytań ekspertom. Konferencja jest organizowana po raz pierwszy ale pomyślana jest jako coroczne wydarzenie na mapie konferencji psychiatrycznych w Polsce.

Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych

REJESTRACJA