Dyplom

Studentka II roku studiów II stopnia na kierunku biotechnologia medyczna - Barbara  Łasut oraz studentki V roku kierunku analityka medyczna: Emilia Gutkowska, Natalia Stronciwilk i Martyna Harnasz  - członkinie koła naukowego Medigenet działającego przy Katedrze i Zakładzie Genetyki Medycznej Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, zdobyły wyróżnienie w sesji "Biotechnologia i Nauki Medyczne" podczas  konferencji Mała Wielka Nauka - w Labiryncie Nauki, która odbyła się w  Łodzi w dniach 9-10 grudnia 2016 roku.

Studentki zaprezentowały  pracę pt. „Ocena procesu apoptozy i autofagii w komórkach glejaka wielopostaciowego linii T98G oraz U87MG po ekspozycji  na działanie bajkaliny”.

Gratulujemy!

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]