Spotkanie wigilijne

14 grudnia 2016 r. w Zakładzie Adaptowanej Aktywności Fizycznej i Sportu Wydziału Nauk o Zdrowiu SUM w Katowicach odbyło się spotkanie wigilijne przedstawicieli organizacji studenckich SUM z władzami Uczelni.

Na zaproszenie JM Rektora na spotkanie przybyli przedstawiciele 14 organizacji studenckich działających w SUM, w tym: Samorządu Studenckiego, STN-u, AZS-u, Śląskiej Medycyny Laboratoryjnej, Studenckiego Towarzystwa Farmacji Przemysłowej, Młodej Farmacji, PTSS-u, IFMSA, a  także studenci  przebywający  w  Polsce w   ramach   wymiany studenckiej   Erasmus+   oraz   przedstawiciele   English Division.

W  spotkaniu  uczestniczyli:  JM  Rektor  SUM  prof.  dr  hab.  n. med. Przemysław Jałowiecki, Prorektor ds. Studiów i Studentów SUM prof. dr hab. n. med.  Joanna  Lewin-Kowalik,  Prorektor  ds. Nauki  prof.  dr  hab.  n.  med.  Tomasz Szczepański, Prorektor ds. Klinicznych dr hab. n. med. Damian Czyżewski, Prorektor ds. Kształcenia Podyplomowego i ustawicznego prof. dr hab. n. farm Stanisław Boryczka, Kanclerz  SUM  dr n.  o  zdrowiu  Bernadeta  Kuraszewska,  Dziekani  i  Prodziekani Wydziałów SUM,  Pełnomocnik  Rektora  ds.  Studentów Niepełnosprawnych  dr hab. n. o zdr. Ryszard Plinta prof. nadzw. SUM, Kurator STN SUM w Katowicach prof. dr hab. n. med. Katarzyna Mizia-Stec oraz Kierownicy Dziekanatów oraz przedstawiciele Działu ds. Studiów i Studentów oraz Działu Karier Studenckich i Promocji Uczelni.

Spotkanie  było  okazją  do  złożenia  życzeń  oraz  przełamania się tradycyjnym opłatkiem.

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]