Masz problemy z nietrzymaniem moczu?
Walczysz z otyłością swoją lub swojego dziecka?
Chcesz dowiedzieć się jaka jest zawartość tłuszczu w Twoim organizmie i jak się prawidłowo odżywiać?
Nie wiesz jak walczyć z jesienną depresją?
Chcesz skonsultować swój problem z ginekologiem?
Masz trudno gojącą się ranę lub bliznę?
Chcesz ocenić swoją postawę i dowiedzieć się jak dbać o swój kręgosłup?
Chcesz ocenić węzły chłonne Twojego dziecka?

Przyjdź na bezpłatne konsultacje! Specjaliści Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania już 3 grudnia 2016 r. w ramach akcji HIPOKRATES 2016 r.

Możliwość wykonania badań:

•          glukozy we krwi,
  •          cholesterolu całkowitego we krwi,
  •           ciśnienia tętniczego
  •          profesjonalna analiza składu masy ciała

Program:

9.00-13.30 Maraton fitness – klub MedykGym ul. Medyków 8 Katowice-Ligota

12.00-14.00 Konsultacje lekarskie i badania - ul. Medyków 18, Katowice-Ligota

14.00  Spotkanie Medyczne im. Krystyny Bochenek – „Jak żyć, co jeść, żeby nie zachorować na raka. Nowotwory na które najczęściej chorują seniorzy”. Gościem będzie prof. Sergiusz Nawrocki, kierownik  Katedry Onkologii i Radioterapii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Finał Plebiscytu Dziennika Zachodniego „Hipokrates 2016”

[Przesłano przez: Kamila Miłoń]