Dyplom 1

14 października 2016 r. w Ministerstwie Zdrowia odbyła się uroczystość „Specjalista 2015”. Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł wręczył listy gratulacyjne lekarzom, farmaceutom, diagnostom laboratoryjnym i osobom wykonującym inne zawody mające zastosowanie w ochronie zdrowia, którzy w 2015 r. uzyskali najwyższe wyniki z egzaminu specjalizacyjnego.

Wśród nagrodzonych lekarzy znalazł się Adiunkt Kliniki Chorób Wewnętrznych i Farmakologii Klinicznej, Katedry Farmakologii Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego - dr n. med. Marcin Basiak, który z wyróżnieniem uzyskał w 2015 roku tytuł specjalisty  z zakresu farmakologii klinicznej.

Dyplom 2

Listy gratulacyjne otrzymali również kierownicy specjalizacji - w tym przypadku prof. dr hab. n. med. Bogusław Okopień, Kierownik Katedry Farmakologii Wydziału Lekarskiego w Katowicach SUM.

Gratulujemy!

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]