Serdecznie zapraszamy na spotkanie „ Z innego poziomu do igrzysk paraolimpijskich”, które odbędzie się 24 listopada br. na terenie kampusu w Katowicach-Ligocie.

To już 8 edycja cyklicznych spotkań mających na celu integrację osób pełno i niepełnosprawnych.

Tym razem gościć będziemy paraolimpijczyków!

PROGRAM:
WARSZTATY dla studentów
/ Zakład Adaptowanej Aktywności Fizycznej i Sportu SUM /
ul. Medyków 8, Katowice-Ligota

SPOTKANIE "Z INNEGO POZIOMU DO IGRZYSK PARAOLIMPIJSKICH"
KONCERT MIUOSH
/ Aula A3 /