Budynek mini

28 listopada 2016 roku w godzinach od 10.00 do 14.00 na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Katowicach odbędzie się Dzień Otwarty Wydziału, podczas którego wszyscy zainteresowani studiami na kierunkach: Fizjoterapia, Pielęgniarstwo, Położnictwo, Elektroradiologia, Coaching Medyczny będą mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną ww. kierunków oraz uczestniczyć w warsztatach położniczych, pielęgniarskich, fizjoterapeutycznych i psychologicznych.

Nauczyciele akademiccy i studenci przekażą osobom odwiedzającym wiele istotnych informacji na temat ofert kształcenia na Wydziale. Uczestnicy zdobędą również cenne informacje o perspektywach zatrudnienia absolwentów ww. kierunków.

W ramach Dnia Otwartego Wydziału zajęcia będą się odbywać w Katowicach-Ligocie:

• w Centrum Dydaktycznym Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach przy ul. Medyków 12c,
  • w budynku Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach przy ul. Medyków 12,
  • w Obiekcie Sportowym Zakładu Adaptowanej Aktywności Fizycznej i Sportu Katedry Fizjoterapii Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach przy ul. Medyków 8,
  • w Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Medyków 8b.

Ponadto w Katowicach przy ul. Francuskiej 20/24, gdzie posadowiony jest Zakład Propedeutyki Pielęgniarstwa Katedry Pielęgniarstwa również będzie przedstawiona oferta edukacyjna z kierunku Pielęgniarstwo.

W Bibliotece Głównej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Warszawskiej 25 można zapoznać się z ekspozycją dawnego sprzętu medycznego przygotowaną ze zbiorów Zakładu Propedeutyki Pielęgniarstwa Katedry Pielęgniarstwa Wydziału Nauk o Zdrowiu.

Szczegółowy program

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]