dr hab. n. techn. Danuta Wiechuła

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 20 października 2016 r. zmarła w wieku 53 lat

dr hab. n. techn. Danuta Wiechuła

Prodziekan Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach,
Kierownik Katedry i Zakładu Toksykologii,
Kierownik Studium Doktoranckiego
Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu
w latach 2008-2013,
Pełnomocnik Dziekana ds. Jakości Kształcenia
w latach 2012-2016.

Odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz Medalem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

Żegnamy szlachetnego i prawego Człowieka, szanowanego i cenionego przez współpracowników i młodzież nauczyciela akademickiego.

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie Zmarłej składają:
Rektor, Senat i Społeczność Akademicka
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w poniedziałek 24 października 2016 r. o godz. 800 w Parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Gliwicach-Trynku, ul. Kilińskiego 2, po czym odbędzie się ceremonia pogrzebowa na Centralnym Cmentarzu Komunalnym w Gliwicach przy ul. Kozielskiej 120.

[Przesłano przez: Ewelina Mazur]