Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na uroczyste obchody Dnia Doktoranta SUM, które odbędą się w dniu 21 października bieżącego roku, o godzinie 11:00, w sali audytoryjnej Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej, przy ulicy Jedności 8, w Sosnowcu.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Dzień Doktoranta SUM został objęty patronatem honorowym przez Jego Magnificencję Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach - Pana prof. dr hab. n. med. Przemysława Jałowieckiego.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej:

dziendoktoranta.sum.edu.pl

W oczekiwaniu na spotkanie,
z wyrazami szacunku,

Przewodniczący Samorządu Doktorantów
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
mgr Adam Pudełko

Dziekan Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu
prof. dr hab. n. med. Krystyna Olczyk