Plakat konferencji

7 października 2016 r. o godz. 17.00 w Teatrze Nowym w Zabrzu odbędą się po raz czwarty  konfrontacje „Medycyna i Sztuka” – Med&Art 2016.

Konfrontacje Med&Art to spotkanie twórców i entuzjastów sztuki związanych profesjonalnie z medycyną. Nie tylko lekarzy, pielęgniarek ale także farmaceutów
i pracowników szeroko rozumianego wsparcia naukowo-technicznego i ekonomicznego usług medycznych.

W programie - jako gospodarze - Grupa Zawrat w poszerzonym składzie, Reanimators New z Opola, Second Opinion z Chicago, Bokonon ze Śląska, grupa Macieja Zielińskiego oraz konkurs jednego wiersza i medyczne moskaliki.

Honorowym patronem Konfrontacji jest Prezydent Miasta Zabrze Pani Małgorzata Mańka-Szulik. Zaproszenie do objęcia honorowym patronatem przyjęli również: Dziekan Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Pan prof. dr hab. n med. Maciej Misiołek  i Dziekan Wydziału Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. Marek Gzik oraz Prezes Śląskiej Izby Lekarskiej dr n. med. Jacek Kozakiewicz.

Wstęp wolny.

Więcej: www.konfrontacje.info