Bartosz Pawełczak Public's choice Award 2016

Pan mgr farm. Bartosz Pawełczak, asystent i doktorant Katedry i Zakładu Farmacji Fizycznej Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach  zdobył nagrodę publiczności za plakat naukowy pod tytułem "Computational studies of etoposide plasma protein binding" zaprezentowany podczas VIII Konwersatorium Chemii Medycznej w Lublinie w dniach 15 - 17 września 2016 roku.

Nagroda została przyznana przez Komitet Naukowy VIII Konwersatorium Chemii Medycznej pod auspicjami Polskiego Towarzystwa Chemii Medycznej.

Gratulujemy!

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]