Baner zaproszenie

W dniu 15 października 2016 r. w Auli B Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Trojdena 2a w Warszawie odbędzie się konferencja „Standardy Medyczne w Praktyce Pediatrycznej dla Studentów i Młodych Lekarzy”.

Program wydarzenia, które swoim patronatem objęli m.in. Przewodnicząca Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego prof. Teresa Jackowska oraz Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego prof. Mirosław Wielgoś, składa się z bogatego programu wykładów oraz warsztatów zaplanowanych po cyklu wystąpień ustnych, w czasie których uczestnicy Konferencji będą mogli doskonalić swoje umiejętności.

Więcej informacji na temat Konferencji oraz elektroniczny formularz rejestracji  można znaleźć na stronie internetowej: www.standardywpediatrii.pl .

[Przesłano przez: Dział ds. Studiów i Studentów]