Rektor i Senat Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

która odbędzie się 30 września 2016 roku
o godzinie 11.00
w auli im. prof. dr hab. dr h.c. Witolda Zahorskiego
w Katowicach-Ligocie przy ul. Medyków 18.

Program:

• Hymn państwowy
  • Otwarcie uroczystości
  • Przemówienie inauguracyjne JM Rektora prof. dr hab. n. med. Przemysława Jałowieckiego
  • Wystąpienia gości
  • Immatrykulacja
  • Wręczenie odznaczeń oraz medali
  • Pożegnanie pracowników przechodzących na emeryturę
  • Uroczyste nadanie tytułu Profesora Honorowego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego
    w Katowicach Panu Profesorowi dr hab. n. med. Waldemarowi Jańcowi
  • Laudacja Pani prof. dr hab. n. med. Krystyny Olczyk
  • Wykład inauguracyjny Pana prof. dr hab. n. med. Waldemara Jańca pt. „Leki sieroce”