Logo ZUT

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie zaprasza na zainteresowanych opiekunów i członków studenckich kół naukowych do udziału w II Ogólnopolskiej Sesji Studenckich Kół Naukowych, która odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2016 r. w Szczecinie.

Sesja prowadzona będzie w 6. Sekcjach tematycznych:

• Architektury i Budownictwa,
  • Chemicznej,
  • Ekonomicznej,
  • Przyrodniczej,
  • Technicznej,
  • Żywienia Człowieka.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem Sesji dostępne są na stronie internetowej www.zut.edu.pl/sesja-studenckich-kol-naukowych.html

[Przesłano przez: Agnieszka Ucieszyńska-Krupa]