Plan biznesowy

W dniach 17-19 czerwca br. w Parku Naukowo-Technologicznym Brukowa Business Center, w Łodzi, będzie organizowana pierwsza edycja Startup Sprint Łódź. Startup Sprint jest trzydniowym wydarzeniem, w trakcie którego uczestnicy rozwijają swoje idee biznesowe lub prosperujące firmy. Efekty ich pracy są prezentowane w niedzielne popołudnie przed jury i inwestorami. Uczestników wspiera grono mentorów.

Po Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Katowicach Startup Sprint zagości w Łodzi. Uczestnicy będą mieli okazję do współpracy w gronie piętnastu doświadczonych mentorów. W ich gronie znajdą się m.in.: Arkadiusz Piechocki z SpeedUp Venture Capital Group, Michał Olszewski z Starter Rocket, Karolina Liberka z Marketingu w Praktyce, Jasiek Kowalski z CoWalski - Aleja inspiracji, Zbigniew Klepacz z Klepacz Wąsik Wójcik Radcowie Prawni, Tomasz Kolinko z AppCod.es, Radosław Szczygieł z Radek Szczygieł Design, Filip Miłoszewski z Listonic, Marta Bellon z Business Insider Polska, Przemysław Pomykalski z Uniwersytetu Łódzkiego, Przemysław Turowski z Brukowa Business Center, Anna Szwiec z Sabre Poland, Magdalena Wysocka z Naspers Classifieds.

Bionic arm?

W piątkowy wieczór uczestnicy zgromadzą się, aby w czasie jednej minuty przedstawić swoje pomysły. Następnie podzielą się na zespoły, zaczną pracę nad projektami. W czasie całego wydarzenia wspierać ich będą specjaliści z różnych dziedzin. Uczestnicy Sprintu będą mieli okazję zasięgnąć wiedzy m.in. dotyczącej sprzedaży, finansowania projektu, nawiązywania relacji z mediami, marketingu, aspektów prawnych, nawiązywania relacji biznesowych.

Organizatorem Startup Sprint Łódź jest park naukowo-technologiczny Brukowa Business Center oraz działający w jego ramach Inkubator Elektrotechniki.

Wydarzenie jest dedykowane dla osób, które mają własny pomysł na biznes, dla tych którzy prowadzą już własną firmę i chcą ją z sukcesem rozwinąć. Dla wszystkich tych, którzy szukają osób do zespołu, chcą do niego dołączyć lub kreatywnie spędzić weekend.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody, jedną z głównych jest weekendowy pobyt w Karpaczu dla całego zwycięskiego zespołu.

Panele

Startup Sprint Łódź to okazja do zdobycia praktycznej wiedzy od doświadczonych ekspertów, rozwinięcia pomysłu lub firmy, zdobycia finansowania, poznania nowych ludzi, a także kreatywnego spędzenia weekendu i zdobycia nagród.

Wydarzenie jest bezpłatne, liczba miejsc ograniczona. Więcej szczegółów znajduje się na stronie: lodz.startupsprint.org

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]