Grupa EPL logo

Biuro prof. dr hab. inż. Jerzego Buzka – Posła do Parlamentu Europejskiego, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu, Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju oraz Stowarzyszenie Unia Paneuropejska Silesia serdecznie zapraszają do udziału w przedsięwzięciu naukowym, kończącym się międzynarodową konferencją naukową pt.: „Debiut naukowy 2016 – Zrównoważony rozwój”.

Projekt ma charakter otwarty i mogą w nim uczestniczyć wszyscy studenci studiów I, II i III stopnia.

Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie studentom i doktorantom opublikowanie w wersji książkowej autorskiego artykułu o profilu naukowym.

Termin ogłoszenia: 1 kwietnia 2016 r.
Termin nadesłania prac: 30 października 2016 r.
Termin rozstrzygnięcia: 20 grudnia 2016 r.