Nagrodzeni

Studenci Wydziału Lekarskiego w Katowicach: Patryk Szklarz, Barbara Wojszwiłło, Anna Kubera i Anna Krywult zdobyli I miejsce podczas odbywającego się w dniach 5-7 maja Bialystok International Congress for Young Scientists za pracę pt.  „Neuroendocrine neoplasm-the efficiency of the treatment by somatostatine analoques in order to chromogranin A concentration and diurnal rhythm of cortisol secretion”. Ta sama praca zajęła III miejsce w Łodzi na konferencji Juvenes Pro Medicina.

Dyplom I

Z kolei w sesji Gynecology and Obstetrics w Białymstoku, studenci w składzie: Barbara Wojszwiłło, Anna Kubera, Patryk Szklarz, Daria Sowa i Barbara Korczyńska uzyskali II miejsce za pracę pt. „Cord blood banking-the chance or the risk? A few words about awareness and women opinion about stem cells storing”.

Gratulujemy!

20160607 wlk 167974032 o