prof. dr Jacques JM van Dongen

w Katowicach-Ligocie przy ul. Medyków 18

P R O G R A M:

• Hymn Państwowy
  • Otwarcie uroczystości i powitanie gości przez JM Rektora, prof. dr hab. n. med. Przemysława Jałowieckiego
  • Laudacja Pana prof. dr hab. n. med. Tomasza Szczepańskiego
  • Uroczyste nadanie tytułu Doktora Honoris Causa Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Panu prof. dr Jacques'owi JM van Dongenowi
  • Wykład Doktora Honoris Causa prof. dr Jacques'a JM van Dongena:
    „Diagnostyka i monitorowanie ostrych białaczek: od narzędzia badawczego do interwencji terapeutycznej”
  • Zamknięcie uroczystości
  • Gaudeamus