Nagrodzeni

Iga Florczyk, Maciej Gaździk, Mateusz Porwolik, Maciej Bugajski, Marta Grygiel i  Aleksandra Światowska - studenci działający w Kole Naukowym przy Katedrze i Zakładzie Patomorfologii Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu we współpracy z Kołem Naukowym przy Katedrze i Klinice Dermatologii Wydziału Lekarskiego w Katowicach zdobyli wyróżnienie za pracę: „Sexually transmitted diseases – related knowledge of Polish university students” podczas sesji Internal Diseases Session 1 na 11th Białystok International Medical Congress for Young Scientists odbywającym się 5-7 maja br.

Dodatkowo wyżej wymienieni studenci za prace:

„Is it how we assumed? Analysis of sexual risk behaviour of Polish students”  na sesji Neurology, Psychiatry, Neurosurgery  oraz “Who, where and with whom – characteristics of Polish students’ sexuality” na sesji Public Health zdobyli dwukrotnie pierwsze miejsca na 16th International Congress of Young Medical Scientists w Poznaniu 19-21 maja br.

20160530 certyfikat bimc

Ten sukces pozwolił na zakwalifikowanie się na Sesję plenarną na której wygłoszono 13 prac naukowych spośród 242 zgłoszonych na konferencji i prezentowanych na wszystkich sesjach.

Prace naukowe wygłoszone na obydwu konferencjach powstały przy wsparciu merytorycznym pracownika naukowo-dydaktycznego Katedry i Zakładu Patomorfologii Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu dr. n.med. Tomasza Męcika-Kronenberga.

20160530 certyfikat poznan if

Wszyscy uczestnicy tego wydarzenia serdecznie dziękują kierownikom katedr oraz opiekunom kół za stworzenie przyjaznej atmosfery podczas tworzenia prac, udzielone wsparcie merytoryczne i możliwość uczestnictwa w konferencji.

20160530 certyfikat poznan mg

Kierownikiem Katedry i Zakładu Patomorfologii Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu jest prof. dr hab. n. med. Andrzej Gabriel, opiekunem koła jest prof. dr hab. n. med. Bogna Drozdzowska.

Kierownikiem Katedry i Kliniki Dermatologii Wydziału Lekarskiego w Katowicach jest prof. dr hab. n. med. Ligia Brzezińska-Wcisło, opiekunem koła jest dr hab. n. med. Beata Bergler-Czop.

Gratulujemy!

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]