prof. dr hab. n. med. Wojciech Król

z Oddziałem Lekarsko – Dentystycznym w Zabrzu,
w latach 2002 – 2005 Prodziekan Wydziału Lekarskiego
z Oddziałem Lekarsko – Dentystycznym w Zabrzu
członek wielu instytucji i organizacji naukowych.

Żegnamy cenionego naukowca i organizatora procesu naukowo – dydaktycznego, zasłużonego nauczyciela uniwersyteckiego i wychowawcę wielu pokoleń studentów i kadry naukowej

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie zmarłego składają:

Rektor, Senat i Społeczność Akademicka
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się pożegnaniem akademickim dnia 14.05.2016 r. o godz. 13:00 w Kościele Św. Anny w Zabrzu przy ul. 3-go Maja 18, po czym odprawiona zostanie Msza św. po której nastąpi wyprowadzenie zwłok na cmentarz parafialny w Zabrzu – Grzybowicach przy ul. Szczecińskiej 25.

[Przesłano przez: Justyna Czyż]
[Zdjęcie: CDDMiF]