Poster

Katedra i Zakład Chemii Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu zaprasza na otwarte Seminarium Naukowe: „Zastosowanie HPLC-MS/MS w analizie biomedycznej”, które odbędzie się 20 maja 2016 roku o godz. 900 w Zabrzu-Rokitnicy w Auli Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu, SUM w Katowicach.

Seminarium będzie miało na celu uświadomienie jednostkom Wydziału Zabrzańskiego jak ważne jest zastosowanie właściwej techniki analitycznej, szczególnie w naukach biomedycznych, która zapewni uzyskanie wiarygodnych wyników oznaczania wielu ważnych związków i ich metabolitów w różnorodnym materiale biologicznym.

W seminarium będą mogli również uczestniczyć studenci STN i słuchacze Studium Doktoranckiego, którym w wielu przypadkach zastosowanie tak dokładnych metod analitycznych umożliwi realizację prac badawczych.

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]