Baner konferencji

3-4 czerwca 2016 r. w siedzibie Śląskiej Izby Lekarskiej w Katowicach odbędzie się IV Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa z cyklu„ W przestrzeni stresu i lęku” z udziałem wybitnych naukowców i praktyków z Polski i zagranicy.

Organizator konferencji:

Katedra i Zakład Medycyny i Epidemiologii Środowiskowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Stowarzyszenie Wspierania Wiedzy Medycznej, Śląska Izba Lekarska w Katowicach

Patronat honorowy:

Jego Magnificencja Rektor Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach prof. dr hab. n. med. Przemysław Jałowiecki , Prezes Okręgowej Izby Lekarskiej w Katowicach dr n. med. Jacek Kozakiewicz.

Celem konferencji z cyklu „W przestrzeni stresu i lęku” jest zarówno prezentacja najnowszych osiągnięć medycyny jak i poszerzenie jej humanistycznego aspektu. IV konferencja będzie spotkaniem międzynarodowym, z udziałem wybitnych naukowców i praktyków z Polski i zagranicy.

Będzie to dobra okazja do spotkań i dyskusji bezpośrednich, wymiany poglądów i refleksji na temat wykorzystania osiągnięć badawczych w codziennej praktyce medycznej i w życiu społecznym.

Spotkanie wzbogaci wernisaż prac malarki Joanny Kossak. Autorka, obecna na konferencji,  przeznaczyła część swoich prac do sprzedaży zainteresowanym uczestnikom. W kuluarach będzie można także nabyć książkę Marie France Hirigoyen „Molestowanie moralne” i poprosić autorkę o autograf.

Oprawę muzyczną zapewni kwartet instrumentalny Brama Morawska wykonujący utwory muzyki klasycznej.

Warunkiem uczestnictwa jest zarejestrowanie się poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego i uiszczenie opłaty wpisowej (100zł) na konto Stowarzyszenia Wspierania Wiedzy Medycznej. Więcej szczegółów oraz program konferencji dostępny jest na stronie http://medsrod.sum.edu.pl/

[Przesłano przez: Agata Kalafarska-Winkler]

Ulotka