W dniu 22 kwietnia 2016 roku podczas obchodów Jubileuszu XV-lecia Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach został rozstrzygnięty konkurs „Optimus Optimorum”.

„Optimus Optimorum” to plebiscyt na najlepszego nauczyciela akademickiego zorganizowany przez Samorząd Studencki Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach. Studenci mieli możliwość nagrodzenia Nauczyciela, który wyróżnia się na tle innych. Nagrody przyznawane były w pięciu kategoriach w zależności od kierunku studiów. Były to: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, elektroradiologia oraz coaching medyczny.

„Optimus Optimorum” to głos całej społeczności studentów Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach. Pomiędzy studentami wszystkich kierunków została rozdysponowana ankieta, a każdy z nich mógł oddać tylko jeden głos. Frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, w ankiecie wzięło udział prawie 1200 studentów! Dziękujemy za oddane głosy!

Zwycięzcy zostali nagrodzeni statuetkami zaprojektowanymi specjalnie na tę okazję. Laureatami plebiscytu zostali:

• Na kierunku pielęgniarstwo – dr n. med. Zofia Nowak-Kapusta
  • Na kierunku położnictwo – dr n. o zdr. Mariola Czajkowska
  • Na kierunku fizjoterapia – mgr Katarzyna Knapik
  • Na kierunku elektroradiologia – prof. dr hab. n. med. Krzysztof Gołba
  • Na kierunku coaching medyczny – dr n. hum. Monika Bąk-Sosnowska

Zdobywcom nagród serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!

Członkowie Samorządu Studenckiego
Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach