Logo SUM

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach informuje,
iż na okres od 1 maja 2016 r. do 30 kwietnia 2017 r.
została zawarta Umowa-Porozumienie z firmą
BENEFIT SYSTEMS S.A.

W ramach Umowy-Porozumienia można zakupić karnet sportowy uprawniający do korzystania z usług sportowych i rekreacyjnych w różnych obiektach na terenie całego kraju.

Oferta skierowana jest dla pracowników, emerytów i rencistów SUM, a także członków ich rodzin
oraz uczestników studiów doktoranckich SUM.

Nabycie karnetu możliwe będzie w dowolnym czasie trwania Umowy. W przypadku zainteresowania zakupem karnetu niezbędnym jest dokonanie telefonicznego zgłoszenia do 19 dnia każdego miesiąca odpowiednio:

• do Działu ds. Pracowniczych i Socjalnych –  pracownicy, emeryci i renciści SUM oraz członkowie ich rodzin,
  • do Działu Karier Studenckich i Promocji Uczelni –  uczestnicy studiów doktoranckich SUM,

co umożliwi korzystanie z karnetu od kolejnego miesiąca.

Zgodnie z zawartą Umową płatność za karnet odpowiednio do wybranej opcji/rodzaju dokonywana będzie indywidualnie przez Użytkownika za pośrednictwem platformy internetowej. W konsekwencji za pośrednictwem platformy internetowej Użytkownik jako indywidualny nabywca karnetu może samodzielnie dokonywać przedłużenia, zawieszenia i rezygnacji z karty.

Poniższa tabela przedstawia warunki korzystania z oferty:

Do kogo kierowana oferta:

Rodzaje karnetów*

MultiSport PLUS

MultiSport CLASSIC

MultiSport ACTIVE 8

Pracownicy, emeryci, renciści SUM

Osoby Towarzyszące – powyżej 15go roku życia

Dzieci – poniżej 15go roku życia

Karta basenowa dla dzieci

Uczestnicy studiów doktoranckich SUM

Ceny ujęte w tabeli nie uległy zmianie w stosunku do roku poprzedniego.

* Karnety uprawniają do korzystania z różnych usług i zajęć  w różnych obiektach sportowych na terenie całego kraju:

Karnet MultiSport PLUS – bez miesięcznego lub dziennego limitu wejść,
Karnet MultiSport CLASSIC – 30 wejść w miesiącu (1 raz dziennie),
Karnet MultiSport ACTIVE 8 – 8 wejść w miesiącu (2 razy w tygodniu).

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:
Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych – dla pracowników, emerytów i rencistów SUM:
tel.: 32 208 35 24

Dział Karier Studenckich i Promocji Uczelni – dla uczestników studiów doktoranckich SUM:
tel.: 32 208 36 32

[Przesłano przez: Beata Urbańczyk]