Studentki Wydziału Nauk o Zdrowiu SUM: Julia Parka, Aleksandra Krupa i Marta Schmidt zdobyły I nagrodę za pracę pt.: „Let’s talk about sex – Level of sexual education in seniors years of high school”, która została wygłoszona na  VI International Student's Conference of Young Medical Researchers we Wrocławiu w dniach 31.03-2.04.2016 r.

Nagrodzona II

Kolejną nagrodę, tym razem za pracę pt.: "Do old people have sex ? –  Something gotta give" w sesji posterowej, zdobyły podczas Międzynarodowej Konferencji w Krakowie - 24th International Medical Students' Conference zorganizowanej w dniach 14-16.04.2016 r.

Prace powstały w Studenckim Kole Naukowym działającym przy Zakładzie Profilaktyki Chorób Kobiecych i Seksuologii Katedry Zdrowia Kobiety Wydziału Nauk o Zdrowiu SUM, pod opieką mgr Darii Jorg i mgr Katarzyny Zborowskiej.

Gratulujemy!

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]