Dyplom I

Praca Pawła Jonczyka, Magdaleny Potempy i Marzeny Zalewskiej-Ziob pt. „Loa loa – oko w oko z tropikalnym potworem”, zrealizowana w ramach działalności Studenckiego Koła Naukowego przy  Katedrze Biologii Ogólnej i Molekularnej Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu SUM została uznana za najlepszą pracę w sekcji „nauki przyrodnicze” podczas VIII Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej TYGIEL odbywającej się w dniach 12-13 marca br. pod hasłem „Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju”.

Za najlepszą pracę w sekcji „ochrona zdrowia człowieka” uznano „Glikokortykosteroidy – nieprzyjacielem lekarza stomatologa?” autorstwa Wojciecha Tyniora i Pawła Jonczyka. Praca powstała w ramach Koła Naukowego przy Zakładzie Patofizjologii Katedry Patofizjologii i Endokrynologii Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu SUM.

Dyplom

Gratulujemy!