Logo SUM

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach informuje, iż na okres od 1 kwietnia 2016 r. do 31 grudnia 2017 r. została zawarta Umowa-Porozumienie z firmą OK SYSTEM POLSKA S.A. W ramach Umowy-Porozumienia można zakupić karnet sportowy uprawniający do korzystania z usług sportowych i rekreacyjnych w różnych obiektach na terenie całego kraju.

Z uwagi na fakt, iż w tym roku nie ma karnetów dofinansowanych z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, a co za tym idzie koszt opłaty podatku VAT spoczywać będzie na Użytkowniku, wysokość cen wzrosła w stosunku do roku poprzedniego.

Oferta skierowana jest dla pracowników, emerytów i rencistów SUM, a także członków ich rodzin oraz uczestników studiów doktoranckich i studentów SUM.

Nabycie karnetu możliwe będzie w dowolnym czasie trwania Umowy. W przypadku zainteresowania zakupem karnetu niezbędnym jest dokonanie telefonicznego zgłoszenia do 19 dnia każdego miesiąca odpowiednio:

• - do Działu ds. Pracowniczych i Socjalnych –  pracownicy, emeryci i renciści SUM oraz członkowie ich rodzin,
  • - do Działu Karier Studenckich i Promocji Uczelni –  uczestnicy studiów doktoranckich i studenci SUM,

co umożliwi korzystanie z karnetu od kolejnego miesiąca, natomiast płatność może być dokonana najpóźniej do 5-go dnia danego miesiąca.

Zgodnie z zawartą Umową płatność za karnet odpowiednio do wybranej opcji/rodzaju dokonywana będzie indywidualnie przez Użytkownika za pośrednictwem platformy internetowej. W konsekwencji za pośrednictwem platformy internetowej Użytkownik jako indywidualny nabywca karnetu może samodzielnie dokonywać przedłużenia, zawieszenia i rezygnacji z karty.

Poniższa tabela przedstawia warunki korzystania z oferty:

Do kogo kierowana oferta:

Rodzaje karnetów*

Bez limitu

Open

Limitowany

Ceny obowiązujące od 01.04.2016 r.

Pracownicy, emeryci, renciści SUM oraz członkowie ich rodzin

149,00 zł

95,00 zł

169,00 zł

71,00 zł

Karta basenowa dla dzieci pracowników do 15-go roku życia

49,00 zł

Uczestnicy studiów doktoranckich SUM

169,00 zł

125,00 zł

199,00 zł

97,00 zł

Studenci SUM

199,00 zł

155,00 zł

120,00 zł

129,00 zł

* Karnet bez limitu pozwalał na korzystanie z różnych usług w tym samym i różnych obiektach, jednak z przyczyn niezależnych od SUM nie został przedstawiony w ofercie przez OK System Polska S.A,

Karnet Open pozwala na korzystanie raz dziennie w danym obiekcie, bez interwału między obiektami,

Karnet limitowany pozwala na korzystanie 2 razy w tygodniu.

Przy zakupie karnetu limitowanego wymagana jest płatność za 3 miesiące z góry

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

Dział ds. Pracowniczych i Socjalnych – dla pracowników, emerytów i rencistów SUM:
tel.: 32 208 35 24

Dział Karier Studenckich i Promocji Uczelni – dla uczestników studiów doktoranckich i studentów SUM:
tel.: 32 208 36 32

[Przesłano przez: Beata Urbańczyk]