Plakat konferencji

Zapraszamy na konferencję Evidence-Based Nutrition, Żywienie Oparte na Dowodach Naukowych, która odbędzie się 21 maja br. w Katowicach. Jest to to wydarzenie organizowane w celu szerzenia fachowej wiedzy dotyczącej żywienia, opartej na rzetelnych badaniach naukowych. Podczas konferencji zostaną poruszone tematy wzbudzające największe zainteresowanie, a także kontrowersje wśród dietetyków.

Dobór prelegentów, na co dzień pracujących według standardów Evidence-Based Medicine gwarantuje merytoryczne podejście do prezentowanych zagadnień.

Podczas konferencji obalone zostaną mity i potwierdzone fakty dotyczące żywienia.
Konferencja organizowana jest przez Śląskie Centrum Zdrowia oraz Samorząd Doktorantów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Konferencja odbędzie się 21 maja 2016 roku w Katowicach. Patronat Honorowy nad konferencją objął Jego Magnificencja prof. dr hab. n. med. Przemysław Jałowiecki, Rektor Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]