baner konferencji

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, Śląski Uniwersytet Medyczny,
GPE Psychotronics, Komisja Nauk Psychologicznych PAN o/Katowice

mają zaszczyt zaprosić do udziału
w I Międzynarodowej Konferencji Naukowej:

Psychologia i medycyna w zawodach trudnych i niebezpiecznych

Konferencja odbędzie się 2 – 3 czerwca 2016 roku w Wydziale Zamiejscowym USWPS
w Katowicach przy ul. Techników 9

Konferencja  ma charakter interdyscyplinarny, a jednym z istotnych punktów programu będzie problematyka współpracy lekarskiej i psychologicznej w zakresie orzecznictwa, profilaktyki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, w zawodach wymagających szczególnej sprawności psychomotorycznej. Dotyczy to głównie kierowców, maszynistów, pilotów, pracowników służb mundurowych oraz ratowniczych a także tych sfer działalności człowieka, gdzie aktualne możliwości psychofizjologiczne decydują o życiu i bezpieczeństwie innych.

[Przesłano przez: Agata Kalafarska]